...::: CaSTLe_MiYoR :::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...::: CaSTLe_MiYoR :::...

Forumumuza hos geldiniz

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

anLa i$te..az biRaz $izofren´im $u vakit..

YazarMesaj
@s!_KraLiç£
~Forumun~Kraliçesi~
~Forumun~Kraliçesi~
@s!_KraLiç£

anLa i$te..az biRaz $izofren´im $u vakit.. Empty
MesajKonu: anLa i$te..az biRaz $izofren´im $u vakit..   anLa i$te..az biRaz $izofren´im $u vakit.. EmptyCuma Eyl. 12, 2008 2:48 pm

burada ya$adım her yOkLuqu, acLıqı, kahrı,
qücümü savurmadım bo$a....
bir sana qücsüzLüqüm, bu tuhaf tutarsızLık,
yOk, bo$una cıkıLmıyor ba$a....
Ne yana dönsem yüzünde doquyor qüne$,
ya deLi oLur ya yanarım......
Ne yana dönsem yüzünde batıyor qüne$,
ya deLi oLur ya yanarım....
ne büyük a$kLar bitti bir ömür qecti,
aqLadı qönüL pes etmedi....

dü$ Bozumu zamanı $imdi....

$imdi ......Ne yokLuqundan yakınmak,ne varLıqını kazanmaya uqra$mak....

Ayaqa kaLk desem yüreqime, bir sürqün oLur qideceqi yoLLar.. Ardıma bakmadan qitsem, icimde varoLan a$k beni carmıha qerer qittiqim her yerde..

$imdi susmaLıyım her $eyi..
$imdi...... daha da yaLnızLa$maLıyım ,hayat cırıLcıpLak kaLmaLı eLLerimde.. Dü$Lerimi tanımsız dü$ürmeLiyim qözLerimden..
Ve her qeLen qün ,
bitimsiz bir öLüm oLmaLı yüreqimde.. Ve ben haziran titremesinde sonu ucurum bir uzun yoLcuLuk oLarak asıLı kaLmaLıyım senin zamanın da..........

$imdi......Arsızca tenime dokunan yaLnızLık, ruhumda hissiz bir ayakLanma, simya deqmemi$ bir yürek ve tükenmi$ bir bedenLe qeLdim sana..

$imdi......Bir adanmı$Lıqın qeride bıraktıqı bo$Luqa incittiqin qüLü$Lerimi ekLedim..

$imdi......SözcükLerin ihanetini ta$ıdıqın yerde, yüreqimden sana ta$ıyamadıqım aydınLıkta umarsız sözcükLer ekLiyorum ikimize..

$imdi......qözLerime bak ve anLa beni..

ParcaLanmı$LıkLarımı aL ve icine ya$amsaL anLar yama..

AqLamayı sustukLarımı aL ve kurak qözLerine yaqmur ekLe..

qüLü$üme ekLediqim ic kanamaLı suskunLukLarımı duy ve sözcükLerine suski , icine sesLeni$ yap onLarı..

$imdi......Dı$a vuruLmamı$ bir ic ceki$ qibisin icimde..

Avutma dü$Lerimi , hırpaLa ,yak, darmadaqın et, hadi durma öLdür bende ki seni..

$imdi....özLediqim sen oLmasan diyorum.. Tek ki$iLik bir yaLnızLıqa soyunsa yüreqim..
Sana dair oLmasa tutuLduqum $arkıLar .. Senden kacmak uqruna ,nefrete sıqınmasa yüreqim..

Kactıkca senin qectiqin bütün yoLLardan , üzerime sen ekLenmesen diyorum uqradıqım bütün durakLardan..
Yani kacmaLarım oLmasa senden sana.. Senin intiharLarın dü$mese dü$ü$Lerime.. Sussam susu$Larına ..

$imdi....senden kacmak uqruna sıqındıqım tenhaLıkLardan sen coqaLmasan diyorum....

Ve $imdi......neden biLmiyorum yine sana coqaLıyor sevmeLerim senden azaLırcasına..
https://castlemiyor.yetkin-forum.com/

anLa i$te..az biRaz $izofren´im $u vakit..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-