...::: CaSTLe_MiYoR :::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...::: CaSTLe_MiYoR :::...

Forumumuza hos geldiniz

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ßir TerkediLi$ Öyküsü..

YazarMesaj
@s!_KraLiç£
~Forumun~Kraliçesi~
~Forumun~Kraliçesi~
@s!_KraLiç£

ßir TerkediLi$ Öyküsü.. Empty
MesajKonu: ßir TerkediLi$ Öyküsü..   ßir TerkediLi$ Öyküsü.. EmptyCuma Eyl. 12, 2008 3:31 pm

Tamda "HERSEY"e aLışıyorken yine nerden cıktın ki karşıma.......

Beni terkettiğin gün Dün gibi akLımda,nasıLda umursamaz pervasızdın..Sana yaLvaran haLimi biLe gormuyordun..Onca insan topLuLuğu icinde kum tanesi kadar kucuLmuştum gururum yerLe bir olmuştu..Ona rağmen,sensizLiğe adım atamıyordum..Sana hep "bi daha düşün"demekten aLıkoyamıyordum kendimi..Ve son çırpınışLarımı yaptığım an eLine uzanmak istedim "SON BİR KEZ" seni öpmeme izin ver oyLeyse dedim...Oysa sen öyLe bi insan oLmuştun ki bana verdiğin Tek Yanıt DefoL git artık,Seni istemiyorum sozLeriydi...CevremdekiLere aLdırış etmeden ağLayarak arkamı dönüp bastım ve gittim...Gururum cok kırıLmıştı..2yıLını payLaştığın insan sana 2keLimeyLe mi veda edicekti diyordum kendime..Ve ertesi gece Seni yeniden aradım..Telefondaki ses umursamaz,darmadağın,eski hayatına donmeye caLışan,inatçı bi adam oLuvermişti...

"Yeniden başLayaLım oLmaz mı,tekrar seversin beLki..Ben bekLerim,aLışırsın yeniden,daha çok seversin beLki,herşeyi düzeLtiriz.."

BunLar benim son sözLerimdi sanırım,Bana geLen yanıtsa asLında benim pollyannacıLık oynamama gerek Kalmadığının apaçık göstergesiydi...

"Seni sevmiyorum beni rahat bırak,artık seni istemiyorum,Bıktım senden.."

................ve Bu sözLer benim için yeni bir başLangıç oLdu..Bu ayrıLık diğerLerine hiç benzemiyordu..Gururum bu kez çok kırıLmıştı,asLa arkama dönmeyecektim KARARLIYDIM..Ve böyLe de oLdu,Kendi Kendime Yeni bir BEN yarattım..O ezikLiğin,terkediLmişLiğin,üzğünLüğün,Kendi kendini beğenememenin kompLeksi içinden çıktım önceLikLe..
ARTIK kendime güveniyordum,güzeLdim,akıLLıydım,asLa bir daha düşmeyecektim.. "Ve asLa geriye Bakmayacaktım.."

iLk 2 hafta zor geçsede aLışıyordum,yeniden arkadaş çevremi toparLıyordum,geziyordum,eğLenmeye çaLışıyordum,üzüntüLerimin üzerine sünger çekiyordum akLım sıra...

KararLıydım çünkü..SENİ UNUTACAKTIM...

iLk 2 haftanın ardından haberini aLdım hayatına yeni Birini aLmışsın,hiç şaşırmadım cünkü tahmin edebiLiyordum ancak bu sekiLde Benim DEĞERİMİ anLayabiLirdin...
ResimLerinizi de gördüm,ve içimde kaLan son parça da o resimLerLe kopup gitti...

Yüzündeki ifade "buda son oLmayacak senin de oLmadığın gibi.." diyordu.

içime attım,asLa ağLamadım,ağLamayacaktım senin gibi bir adama...!

GünLer gectikce haberin geLiyordu,mutLuydun,umursamıyordun,gezip eğLeniyordun...

ÇevremdekiLer "asLa dönmez artık sana!" deseler de içimden acaba döner mi dedim hep..

GünLer geceLer boyu duaLar ettim...
"Allahım Sen onu bambaşka bir insan olarak bana döndür.." dedim..

SürekLi ezberimdeydi,sinirLendiğimde beddua etmek yerine bu sözLeri tekrarLar oLmuştum..

Ve 1 ay öyLe ya da böyLe geçmişti..Artık kendimi avutmuyordum pişman oLacak diye..Bazı gerçekLere aLışmıştım artık..Ama asLa inancımı yitirmedim...Daha iyiydim,Daha mutLuydum.."Dönmese de oLur.."diyebiLiyordum artık..Zaman süpürmeye başLamıştı arkasında bıraktığı enkazı...ALIŞIYORDUM.....

Bir gun yoLda rastLadım o beni qormedi ama o an hissettikLerim eski duyguLarıma hiç benzemiyordu..Sanırım gercekten BİTİRİYORDUM...

1ay 15 gun..

Hayatım iLerLemeye devam ediyordu,Kendime gercekten güveniyordum artık yürekten soyLeyebiLiyordum bunu...GeLmesin;dönmesin,artık özLemiyorum dediğim günLerdi....

20Haziran....Sabahın 4ünde geLen ısrarLı bir teLefon..açmayacaktım..içimdeki ses açma diyordu..beLki 3 beLki 5 dakika çaLdı..Hiç durmadan arıyordu...Ve açtım uykuLu bir biçimde...

Duyduğum ses gercekmiydi? Yoksa rüya mı görüyordum...Arayan "SEN"din...İnanamadım kimsin? diye sordum..Ve aLdığım yanıt yeterince tatmin etmişti...Sakin ve özLem doLu bir ses tonuyLa karşımdaydın...SaatLerce Konuştuk..ÖzLemiştin beLLiydi...Beni Sevdiğini,unutmadığını,görmek istediğini duymak beLki şaşırttı ama bekLiyordum beLkide...acıLarımın Buruk zaferiyLe karşı karşıya kaLmıştım..Hani artık adını biLe anmayacaktım? Hani SEN diye bişey yoktu....
Ben aşkı yokLuğunda sevmiştim,aşk acıydı,tutkuydu,uLaşamamaktı...

VE ben artık deLi gibi sevsemde AŞIK oLmayacaktım...

Hipnoz ediLmiş gibiydim sanki.."SENİ GÖRMEK İSTİYORUM,BUGUN BULUŞALIM MI?"dediğinde Hayır demeye hazırLamıştım Kendimi....

YAPAMADIM...buLuştuk,artık gözLerin parLıyordu Bana her baktığında...

Bana Hayatını adamak istediğini biLe duydum,en oLmadık şeyLerdi soyLedikLerin..Bunca zamandır uğraşıp değiştiremediğim adam..Bana Benim emekLerimLe geri geLmişti,artık ciddiydi...Ama daha zamanımız vardı..HaLLediLmesi gereken olaylar,durumlar,ve düzene sokuLması gereken bir hayat...Şimdi beLkide ELELE bunLarı da Başaracağız..Yada Bu Masal artık tamamıyla bitecek...
https://castlemiyor.yetkin-forum.com/

ßir TerkediLi$ Öyküsü..
1 sayfadaki 1 sayfası