...::: CaSTLe_MiYoR :::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...::: CaSTLe_MiYoR :::...

Forumumuza hos geldiniz

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

En Uzun Cümlem Ol Benim

YazarMesaj
@s!_KraLiç£
~Forumun~Kraliçesi~
~Forumun~Kraliçesi~
@s!_KraLiç£

En Uzun Cümlem Ol Benim Empty
MesajKonu: En Uzun Cümlem Ol Benim   En Uzun Cümlem Ol Benim EmptyCuma Eyl. 12, 2008 3:33 pm

En Uzun Cümlem Ol Benim

İnsan hayatında yanlış,yarım kalan cümleler vardır ya; hani yanlış zaman da yanlış biçimde kurulan onlarla geçti benim hayatım işte.

Sen benim en uzun cümlem ol, beni anlat her kelimende virgül içer,ünlem içer hatta soru işaretleri koy içerisine ama asla nokta koyma.ömrümün sonuna kadar uza sende..En iyi sen anlat beni ve sen yaşa….

Bende sana kurayım bütün cümlelerimi seni anlatayım her daim ve sana yazıyım her demde.Gerçi anlatamaz seni hiçbir süslü kelime.Kifayesiz kalır senin yanında anlatamaz ve hepsi utanır bir bir lanet ederler belkide ve kıskanırlar seni delice.

Ve ben sana olan sevgimin çaresizliği, anlatamamamın derbederliği içinde bi çare.Ama ne fark eder ki en elemli yere yazdım ben seni;YÜREĞİME..Keşke gelse de dile o anlatsa sana bide.Belki o tercüman olur anlatabilir zataaline…J

Sen anlamsızlığımdaki anlamım,hayatımın en güzel yanısın ve dediğim gibi asla yarım kalmamalısın ömrümün sonuna kadar bende varolmalısın.Şimdi diğer yarım; tüm çaresizliğimle ama seven kalbimle DİYORUM Kİ GİTME KAL BENİMLE…
https://castlemiyor.yetkin-forum.com/

En Uzun Cümlem Ol Benim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» en uzun koma